Hakkımızda

 

 

Hakkımızda

 

  Tarmo Tarım Makina A.Ş.,  1970 yılından bu yana biçerdöver ve traktör şanzıman aksamı ve diğer bir çok yan sanayi parçaların imalatını yapan, sektörün en köklü firmalarından Modül Makina San. ve Tic. A.Ş firması tarafından, ürünlerini doğrudan müşterilerine sunmak amacıyla, 1999 yılında kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir.

İlerleyen zaman içerisinde sadece kendi ürettiği ürünler ile yetinmeyen firmamız, ürün gamını her geçen gün zenginleştirerek, sektörde bulunan diğer bir çok kaliteli markanın satışını da üstlenmiş olup bununla beraber değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun maliyetli ürünleri sunabilmek amacı ile ithalatını bizzat kendisinin gerçekleştirdiği bir çok yeni ürünü de çeşitleri arasına katarak geniş bir ürün yelpazesine ulaşmış ve zirai makina yan sanyi yedek parça sektörünün en önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Sektörde 20. Yılımızı Kutluyoruz!

Türkiye’nin her bölgesindeki değerli müşterilerine hizmet veren firmamız, ihracata da büyük önem vermekte olup, bu alanda da büyük yol kat etmiştir. An itibariyle ürünlerini dünyanın 5 kıtasında 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir..

Müşterilerini tarafından kalitesi bilinen, sınıfının en iyisi olan markaları bünyesinde barındıran Tarmo, çalıştığı alanlarda küresel bir firma olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Tarmo`nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteyi ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır.

İşine bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz → Kaliteli Ürün - Uygun Fiyat - Zamanında Teslimat

Üretim ve satışını yapmakta olduğumuz New Holland (Clayson), John Deere, Claas, Laverda gibi en önde gelen biçerdöver markaları, Fantini, Geringhoff gibi mısır tablaları markaları, Gallignani ve Claas gibi balya makinası markaları ve Ford traktör markasına ait sektörün en kaliteli yan sanayi ürünlerini, Ürünlerimiz sayfamızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


20 Yılı aşkın bir süredir güvenilir iş ortağınız olmanın gururunu yaşıyoruz !

Tarmo Tarım Makina A.Ş.